ZAGROZENIA DUCHOWE, ŚWIADECTWA

„Wyrwani z niewoli”

 chlopakiPolecam 15-minutowy reportaż o dwóch chłopakach: Piotrze i Janie, wyrwanych z niewoli: narkotyków, alkoholu i innych uzależnień. Świadectwo nagrane w Polskim Radio Białystok.

„Dlatego dzisiaj my, łyse banie, głosimy Jezusa Śmierć i Zmartwychwstanie.”

Zobacz: http://youtu.be/3pTOdljqggg

Strona :http://wyrwanizniewoli.pl/index.html

 

 

 

maxresdefaultOłówek w rękach Boga

Jarek Szmit nawrócił się dwa lata temu. Zmienił życie o 180 stopni. Przeszłość go jednak dogoniła i musiał wyjechać do poprawczaka. A w ośrodku – ewangelizował, koledzy mówili na niego „Katolik”. Wcześniej jednak został pobity, bo nie chciał oddać krzyża. Na wolność wyszedł warunkowo – za dobre sprawowanie.

Powodzenia: http://youtu.be/0Wj6Dt7gr7g  lub w pięciu częściach http://youtu.be/GhoVNz-e-4c

 

indeks    Halloween    Hallowenn w pigułce, czas 2m19s.

    http://youtu.be/LGrskZSXJZ4

 

 

 

 

19Dobromir Mak Makowski

Uciekał z domu, ćpał kradł i miał nieustanne problemy z policją. W ludzkich oczach był zerem, ale nie w oczach Boga. Pewnego dnia, gdy zaćpany stał na ulicy zawołał: Jezu, jeśli naprawdę jesteś, to zmień moje życie. Jezus go wysłuchał, wyciągnął swą pomocną dłoń, której on kurczowo się uchwycił. Obecnie jeździ po Polsce z programem antynarkotykowym „Rap Pedagogia” i wykonując utwory o charakterze ewangelizacyjnym opowiada swoją historię, mówi dzieciom i młodzieży, że można żyć lepiej, mają przecież prawo do dobrego życia. Zachęca, aby zaufały Bogu, tak jak on to uczynił w przeszłości.

Świadectwo: http://pl.gloria.tv/?media=307219  lub http://www.zywawiara.pl/swiadectwa/art-295.html

 

 

 ”Nawrócona wiedźma” – świadectwo Patrycja Hurlak

Dokument (7)Patrycja Hurlak – aktorka („Blondynka”, „M jak miłość”, „Klan”, „Egzamin z życia”, „Na wspólnej”),  reżyserka, kierowca rajdowy – wspomina, że już jako kilkuletnia dziewczynka zainteresowała się magią a im była starsza, tym bardziej złowrogie klątwy rzucała.

„Byłam okropna. To co w moim życiu się przydarzyło, to myślę, że podobną sytuację przeżył św. Paweł – tak jak jego Jezus zrzucił z konia, tak mnie walnął porządnie w łeb. Nikt wcześniej mi nie powiedział, że tak nie wolno. Zaczęłam zajmować się magią mając 6 czy 7 lat…” – aktorka Patrycja Hurlak opowiada o swoim zaangażowaniu w czarną magię oraz nawróceniu i miłości do Jezusa.

Pani Patrycja spisała swoje świadectwo w postaci książki ” Nawrócona wiedźma”. Zdaniem ks. Paluszkiewicza, najmocniejszą stroną książki jest nie część mówiąca o życiu w zniewoleniu, ale opowieść o nawróceniu i relacji z Bogiem, o człowieku zakochanym z Bogu i szukającym szczęścia w Nim. Publikacja jest też formą przestrogi przed wchodzenie w relacje z szatanem.

Dobrego oglądania: http://youtu.be/XX3ppHGSCO8

Więcej: http://info.wiara.pl/doc/1700684.Nawrocona-wiedzma

Joseph-Marie Verlinde

Znakomicie się zapowiadał. Miał zaledwie 20 lat, a już przygotowywał doktorat z chemii i fizyki atomowej. Nadszedł rok 1968, Francja zawrzała. Mentalna rewolucja porwała też młodego Jacquesa Verlinde. Odrzucił wyniesione z dzieciństwa prawdy wiary. Wpadł po uszy w medytację transcendentalną. Nie wystarczały mu zwykłe spotkania, dotarł do guru, który stał za stosowaną przeze niego techniką. Stał się jego uczniem — brahmaczarinem. Nieświadomy zagrożeń, po powrocie do Europy zainteresował się bioenergoterapią, reiki i okultyzmem, i znów pogrążył się w tych praktykach. Zyskał nawet miano uzdrowiciela.

Zapraszam : Cz. 1 świadectwa http://youtu.be/3oLuzJpyAd8 Cz. 2 świadectwo i odpowiedzi na pytania http://youtu.be/jTyjYMGMELs

plakat-zabawki   „Piekielne zabawy” czyli zagrożenia duchowe dla dzieci !!!

Konferencja „Piekielne zabawy” czyli zagrożenia duchowe dla dzieci. Ks. Paweł Popielnicki – egzorcysta z Archidiecezji Białostockiej. Katedra Białostocka 2013-04-14

Do obejrzenia : http://pl.gloria.tv/?media=430304 ,                                                              lub   http://youtu.be/6-RAPpHzThE

 

 

 

 

 

indeks„Odebrać dzieciom niewinność” – ks. Sławomir Kostrzewa

Ks. Sławomir Kostrzewa przedstawił wykład-prezentację poświęconą zagrożeniom na jakie wystawione jest współczesne pokolenie dzieci. Fragment prezentacji: „Wielu z producentów zabawek współpracuje z sektami, masonerią, satanistami bądź stanowią ich część. Pragną wychować „nowe pokolenie”, konsumentów idealnych, wolnych od tradycyjnego myślenia i systemu wartości. W sposób szczególny zaatakowano chrześcijański system wartości, oparty na miłości bliźniego i Dekalogu. Pod hasłem walki z dyskryminacją i uprzedzeniami pojawiły się „antydyskryminacyjne” imprezy, festiwale promujące tegoż gatunku bajki i zabawki. W istocie propagują wśród dzieci postawy, którym sprzeciwia się chrześcijański system wychowawczy, np. homoseksualizm, poligamia, okultyzm.”   Spotkanie zostało zorganizowane przez poznański klub „Polonia Christiana” w czerwcu 2013 roku.                                                                       Zobacz: http://youtu.be/Ep0CybRL3Gg

Robert Tekieli  „Panorama współczesnych zagrożeń duchowych”

Jest felietonistą „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie„. Od 3 sierpnia 2007 prowadzi w TVP Info program „Jarmark cudów”. Redaguje stronę http://newage.info.pl. Nazywając siebie byłym okultystą[2], w swojej działalności zajmuje się duchowymi zagrożeniami, które jego zdaniem niesie ze sobą okultyzm i New Age.

Wysłuchaj:  http://youtu.be/AywDf43d9MM

Marcin Boczek – Przerażające wyznania.   Uwaga !!! Dla osób o silnych nerwach !!!

W życiu Marcina Boczka było już wszystko; próby samobójcze, narkotyki, alkoholizm, przygodny seks, bezdomność, zboczenia seksualne, ciężki wypadek. Właściwie nie powinien już żyć. Najbardziej jednak przerażające jego doświadczenia wiążą się z okultyzmem.   Owocnych refleksji : http://youtu.be/dYaGYFNKeE4lub :http://telewizjatychy.pl/przerazajace-wyznania-marcin-boczek-skrot/

 

„Byłem bioenergoterapełtą” świadectwo Krzysztofa Zielskiego

Zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Kiedy uzdrawiałem chorego na nowotwór, jego ból jakby przechodził na mnie – opowiada Krzysztof Zielski, 48-letni ratownik wodny z Gliwic, były bioenergoterapeuta.”

Zobacz:  http://youtu.be/S5q7HM6J-Rk

228743_1332513111_21d2_d„Ocaloną z piekła..” Ania Golędzinowska Godzina prawdy

Karierę modelki rozpoczęła w Mediolanie, uczestniczyła w pokazach mody m.in.: Italian Fashion, Pianegonda, Masca, Byblos, Cerutti, Moda Mare Positano, Chanel, Irge, Bozart, Brelil Profesional, Sportland, Garelli[2]. Wygrała casting i dostała się do finału włoskiej edycji reality show „Uomini e donne” („Kawaler do wzięcia”) w Canale 5[3]. W latach 2006–2007 uczęszczała na zajęcia z aktorstwa w szkole „Il Faro”, a od 2007 roku rozpoczęła naukę w „The Actor’s Academy” w Mediolanie.

Oglądnij:   http://youtu.be/bCqXg1Func8

 

krajobrazy340 Wojciech Cejrowski „Buddyzm”

Znany podróżnik i telewizyjny prowadzący, Wojciech Cejrowski, odpowiedział na krytykę dotyczącą jego niedawnego programu na temat buddyzmu. W programie tym powiedział między innymi, że Dalajlama modli się do demona.

Owocnych refleksji:   http://vimeo.com/39291835

http://youtu.be/aU3MfEgBlMU

techno-musicWEB Wstrząsające Wyznanie Leszka Dokowicza 

Jest to historia o polaku,który w latach 80 wyjechał do Niemiec,by tam pracować i rozwijać się.Po jakimś czasie jego droga zbiegła się z nowo tworzącym ruchem techno. Z roku na rok wspinał się po kolejnych szczeblach kariery,przez niektórych był określany mianem pierwszego techno-operatora. Nie mając pojęcia z kim ma do czynienia,brnął
co raz dalej ,aż w końcu stanął przed możliwością dołączenia do techno-elity,która jest głównym organizatorem największych imprez techno-trans. Zaproponowano mu władzę,prestiż i pieniądze, ale ceną za to wszystko miała być jego własna dusza!   Posłuchaj, naprawdę warto:  cz.1/http://youtu.be/4ju2KgXmJHs  cz.2 http://youtu.be/IXk5EynVemU cz.3 http://youtu.be/5-unsp5yZFEhttp:// cz.4 http://youtu.be/NS-70tjEyxw cz.5 http://youtu.be/sJZkBbQ2cYUhttp:// cz.6 http://youtu.be/LC7rikInlEc cz.7 http://youtu.be/eOpEm8iZBoEhttp://

g-polo_textGloria Polo „Trafiona przez piorun”

Gloria Polo jest Kolumbijką, dentystką. Wskutek uderzenia pioruna była tak „znacznie spalona”, że przez kilka dni znajdowała się w śpiączce. Przy życiu podtrzymywały ją szpitalne urządzenia medyczne. Podczas śpiączki Gloria Polo znajdowała się po drugiej stronie rzeczywistości, w zaświatach. Potem wróciła do życia, by złożyć świadectwo tym, którzy nie potrafią uwierzyć. Przyniosła stamtąd ważne orędzie. Najlepiej sami posłuchajcie bezpośrednio z jej ust.      

Dobrego odbioru:     http://youtu.be/MVX5Dux9Fno

 Yoga_2Joga – świadectwo.

Film przedstawia  świadectwo Agnieszki , która poszukując swojej drogi życia uwierzyła w rewelacje wschodnich technik medytacji jogi, w których zawsze za systemem ćwiczeń fizycznych kryje się rzeczywistość duchowa nie zawsze ujawniana lub niestety najczęściej lekceważona.

Świadectwo do oglądnięcia :

http://youtu.be/2c1HJnVdX_4

 

 

 

 

634648368107330000Scjentologia – Prawda o kłamstwie.

Kolejny przykład antychrześcijanskiej krucjaty dociera do Polski. Po Świadkach Jehowy, Mormonach, ruchach New Age i miłośnikach Dana Brona do naszych drzwi pukają scjentolodzy. „Kościół” ten jest jednym z najbardziej wpływowych i zamożnych fast foodów dla mózgu na świecie Jego wyznawcami jest niemal połowa lewackiego Hollywood i zgodnie z panującą modą nasze gwiazdeczki (na razie anonimowo) dają się złapać w sidła „prawdy”.

Dobrych refleksji : http://youtu.be/EgFZX-x1IH4

 

Ideologia Gender  http://klubmaksymilian.pl/?page_id=1504